Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Seo

Hello world!

Ana Sayfa » Genel » Hello world!
Hello world!

WordPress altyapılı sitelerdeki ilk yazıdır “Hello world!”.  Bu başlık olmazsa olmazlardandır.  Bazıları için bir projeye başlangıç yazısıdır, bazıları içinse ne yazıcam la ben yazısıdır. Bir wordpress klasiği olarak Wordpress’e hoşgeldiniz. Bu ilk yazınız. Yazıyı değiştirin veya sildikten sonra yazmaya başlayın der WordPress bey.

Peki ben neden açtım bu bloğu? Daha önceden actığım ahmetcem.net sözde kişisel blog şeysinden edindiğim tecrübelerle sıfırdan başlangıç yapmak istediğimden dolayı açtım bu kişisel blog şeysini. Bu benim blogum artık. Canım ne isterse onu yazacığım, illa kişisel blog sitesi mi yazmam gerekiyor? Tek özgür olduğum yer burası olacağından kişisel blog şeysi yazabileceğim.

Öğrendiklerimi, tecrüblerimi, deneyimlerimi ve kafamda canlandırıdığım hikayeleri kişisel blog şeysinde paylaşacağım. Bazen bir kitaptan etkilendiysem sizi de etkileyeceğini düşüneceğimden kitabı paylaşacağım. Bazen yazmayacağım, oturup onu düşüneceğim. Bazen çok sıklıkla yazı yazacağım ve saçmalayacağım bir blog olacakken, bazı zamanlarda ise unutacağım kişisel blog şeysi olacaktır kendisi.

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Hello world! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

A WordPress Commenter28 Eylül 2016

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar

barisct28 Ocak 2017

Resmen hello world yazısından intikam alıyorsun sanki gibime geldi. Sakin ol :))

Ahmet Cem04 Şubat 2017

🙂

 • Son Yorumlar

 • blog sözlük
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Dijital Nefret! Nesnelerin İnterneti (IOT) Nedir ? DNA’nın Yeniden Keşfi Büyükada’da Yapılacak 10 Şey 13 Reasons Why’ın Kitabı ve Dizisi Arasındaki 19 Büyük Fark Organik Aramalardan Daha Fazla Trafik Elde Etmenin 5 Yolu

  FACEBOOK SAYFAM

  Hoşgeldiniz

  Ahmet Cem AKTAŞ - Tüm Hakları Saklıdır