WordPress altyapılı sitelerdeki ilk yazıdır “Hello world!”.  Bu başlık olmazsa olmazlardandır.  Bazıları için bir projeye başlangıç yazısıdır, bazıları içinse ne yazıcam la ben yazısıdır. Bir wordpress klasiği olarak Wordpress’e hoşgeldiniz. Bu ilk yazınız. Yazıyı değiştirin veya sildikten sonra yazmaya başlayın der WordPress bey.

Peki ben neden açtım bu bloğu? Daha önceden actığım ahmetcem.net sözde kişisel blog şeysinden edindiğim tecrübelerle sıfırdan başlangıç yapmak istediğimden dolayı açtım bu kişisel blog şeysini. Bu benim blogum artık. Canım ne isterse onu yazacığım, illa kişisel blog sitesi mi yazmam gerekiyor? Tek özgür olduğum yer burası olacağından kişisel blog şeysi yazabileceğim.

Öğrendiklerimi, tecrüblerimi, deneyimlerimi ve kafamda canlandırıdığım hikayeleri kişisel blog şeysinde paylaşacağım. Bazen bir kitaptan etkilendiysem sizi de etkileyeceğini düşüneceğimden kitabı paylaşacağım. Bazen yazmayacağım, oturup onu düşüneceğim. Bazen çok sıklıkla yazı yazacağım ve saçmalayacağım bir blog olacakken, bazı zamanlarda ise unutacağım kişisel blog şeysi olacaktır kendisi.

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Hello world!
5 (100%) 2 Oy
Tags:
Avatar for Ahmet Cem

Related Article

No Related Article

3 Comments

Avatar for Ahmet Cem
A WordPress Commenter 28 Eylül 2016 at 20:52

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar

Avatar for Ahmet Cem
barisct 28 Ocak 2017 at 01:27

Resmen hello world yazısından intikam alıyorsun sanki gibime geldi. Sakin ol :))

    Avatar for Ahmet Cem
    Ahmet Cem 4 Şubat 2017 at 01:24

    🙂

Leave a Comment