Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Seo

Büyükada’da Kışın Ne Yapılır?

Ana Sayfa » Gezi Rehberi » Büyükada’da Kışın Ne Yapılır?
Büyükada’da Kışın Ne Yapılır?

Yaz ve kış dememek üzere her an gidebileceğiniz ve aynı zamanda oldukça güzel bir yerden bahsedeceğiz. Büyükada gerek yazın olsun gerek ise de kışın olsun, her an gidilebilecek bir yer. Yazın tamam, doğal yeşil güzel ama kışın biraz zor olmaz mı, dediğinizi duyar gibiyim. Ama unutmayın, kışın çok başka havası vardır Büyükada’nın. Yazın yaptığınız birçok etkinliği kışında yapıp maceraya katılabilirsiniz.

Büyükada’da kışın ne yapılır, en güzel zamanlar geçirilebilir. Özellikle 14 Şubat tarihinde Büyükada oldukça hareketlidir. Sevgililer Günü‘ne özel konseptli oteller sayesinde, gününüzü en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Büyükada’da bulabileceğiniz butik oteller, Sevgililer Günü için sizlerin emrinde. Eğer böyle bir planınız var ise; Ocak sonunda rezervasyon yaptırabilirsiniz, yoksa yer bulmanız zorlaşacaktır. 

Büyükada’da Kışın Ne Yapılır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Gundem Bizim12 Nisan 2017

İstanbul’da yaşayanlar için günü birlik gitmek daha mantıklı sanırım. Kışın ise pansiyonlar daha ekonomik oluyor.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Son Yorumlar

 • blog sözlük
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Medici: Masters of Florence 1. Bölüm 2016 Yılının En İyi Türk Dizileri Frequency 1. Sezon 1. Bölüm 2016 Yılının En İyi Dizi Karakterleri Titan’ın Okyanuslarını Keşfedecek Bir Denizaltı 2016 Yılının İptal Olan Yabancı Dizileri

  FACEBOOK SAYFAM

  Hoşgeldiniz

  Ahmet Cem AKTAŞ - Tüm Hakları Saklıdır